O nas

Polska marka od 11 lat specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości modułowych domów kontenerowych.

Swoją znaczącą pozycję na rynku zawdzięcza ogromnej wiedzy, determinacji i ciężkiej pracy, które towarzyszą każdej powstającej tutaj inwestycji. Załogę firmy tworzy zgrany zespół 28 wykwalifikowanych specjalistów, wspierających poszczególne gałęzie produkcji (projektanci konstrukcji i wnętrz, elektrycy, spawacze, monterzy, ślusarze, specjaliści ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania itd.). Siedziba firmy mieści się w Lipinkach Łużyckich, gdzie domki można obejrzeć osobiście w dowolnym stadium ich tworzenia. Niebawem do użytku oddana zostanie kolejna inwestycja pokazowa, zlokalizowana tym razem w Gdańsku.

IKADOM to zarówno kompleksowość usług, jak i wysoka elastyczność, zależnie od oczekiwań odbiorcy. Oferta przewiduje produkcję obiektów zarówno sezonowych (letniskowych), jak i domów użytkowanych całorocznie. Inwestycje realizowane są przekrojowo, począwszy od etapu projektowania aż do samego odbioru. W całym okresie realizacji klient ma pełen podgląd na swoje przedsięwzięcie (z możliwością wizualizacji na etapie projektowania włącznie). Producent przewidział pełną dowolność, jeśli chodzi o efekt samego wykończenia – gotowe domki mogą być dostarczane zarówno w stanie deweloperskim, jak i w pełni umeblowanym, a nawet wyposażonym w sprzęt AGD/RTV itp. Każda inwestycja omawiana i wyceniana jest indywidualnie, zależnie od parametrów określonych przez poszczególnych klientów.

Kontenery IKADOM to powierzchnie nie przekraczające 35m². Zgodnie z polskim prawem ich nabycie nie wymaga konieczności uzyskania specjalistycznych pozwoleń na budowę. Formalności ograniczają się jedynie do zgłoszenia wniosku o posadowienie domu, po czym inwestycja może być swobodnie lokowana na własnościowej działce. Domki transportowane są do klienta w całości, jako jeden element. Dostarczone, od razu pozostają gotowe do zamieszkania. Wymiary kontenerów zawsze dopasowywane są do możliwości transportu niskopodłogowego, tak aby zgodnie z założeniem, w przyszłości możliwe było ich przewożenie z miejsca w miejsce. Taka mobilność to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie oraz poczucie swobody dla osób, które z różnych względów planują w przyszłości zmienić miejsce swojego zamieszkania. 

Specjalnością firmy pozostają zarówno pojedyncze domki modułowe, jak i wielkopowierzchniowe aranżacje łączone z kilku kontenerowych komponentów. IKADOM stawia na jakość oraz innowacyjność rozwiązań. Każda z instalacji (elektryczna, sanitarna, wodna) tworzona jest w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podobnie sytuacja odnosi się do systemów ocieplenia, grzewczych oraz klimatyzacji.

Domki IKADOM to solidność, funkcjonalność i trwałość na lata. Każde przedsięwzięcie realizowane jest tutaj w oparciu o normy oraz certyfikaty ISO 1090 i ISO 9001, sama konstrukcja natomiast posiada oznaczenia CE i DIBt. Podstawę struktury szkieletowej stanowią w tym przypadku solidne elementy stalowe. Do produkcji domków wykorzystuje się najwyższej jakości materiały, łączące głównie elementy metalowe, drewniane i szklane. Całość stanowi gwarancję wysokiej odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Masz swój pomysł na projekt domku ?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z działem projektowym.

Co jeszcze przemawia za IKADOM? Z pewnością są to brak konieczności przygotowywania fundamentów pod budowę, korzystanie ze stosunkowo niedrogich półproduktów, krótki czas realizacji inwestycji czy wysokie wskaźniki termoizolacyjności i energooszczędności. Wszelkie aspekty ekonomiczno – ekologiczne to walory, które zdecydowanie cechują to właśnie przedsięwzięcie.

IKADOM to pasja sama w sobie. W porównaniu z innymi mieszkalnymi kontenerami modułowymi, proponowane tutaj rozwiązania wyróżniają się na rynku nieprzeciętną estetyką. Ponadczasowa elegancja oraz nowoczesny design towarzyszą wszystkim tworzonym tutaj inwestycjom lokatorskim. To co przemawia za całym przedsięwzięciem to również otwartość na potrzeby każdego klienta, a więc możliwość aranżowania absolutnie unikatowych i niepowtarzalnych na rynku koncepcji.

napisz do nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W związku z dużą ilością zapytań, czas odpowiedzi na formularz jest wydłużony. Odpowiemy na niego tak szybko jak to możliwe.

Cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się możliwie szybko odpowiedzieć na każde pytanie.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj ofertę i umów się na prezentację!

domki pokazowe (show house):

Gdańsk, Galeria City Meble
poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

Lipinki Łużyckie, IKAPOL Sp. z o.o.
poniedziałek – piątek: 08:00 – 16:00

dane adresowe:

IKAPOL Sp. z o.o.
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: 9282097741
KRS: 0000859253
REGON: 387009001

dane kontaktowe:

mail: biuro@ikadom.pl
tel.: +48 539 46 73 05
tel.: + 48 68 362 62 70

ARTYKUŁY / PORADY

Mały, ale własny – dom bez pozwolenia na budowę

Budowa domu bez pozwolenia jest możliwa, gdy ten nie przekracza określonej powierzchni. Wystarczy zgłoszenie w…

Domek kontenerowy na zgłoszenie – bez pozwolenia na budowę

Kupiłeś niedawno pustą działkę? Masz teren w pięknym otoczeniu gór lub jezior i nie wiesz…

Dom 35m2 – mały „ciałem”, wielki duchem – jak wykorzystać jego przestrzeń ?

Minimalizm zyskuje na popularności. Tyczy się to wielu dziedzin życia, w tym także nieruchomości. Kompaktowe…